Szczawnica pokoje studio

Szczawnica pokoje studio

Noclegi w Szczawnicy "Pod wierzbą" znajdują się w nowo wybudowanym obiekcie o bardzo wysokim standardzie. Położone są w części uzdrowiskowej Szczawnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górnego z pięknym widokiem na Palenicę i pasmo Pienin. Każdy apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Oferujemy Państwu pokoje i pokoje z aneksem kuchennym 2 osobowe, 3 osobowe, 4 osobowe a niektóre z nich z możliwością dostawki..

Pokoje typu studio w Szczawnicy

Nasze pokoje gościnne posiadają niesamowicie bogate wyposażenie jak: Szczawnica noclegi dla rodzin płyta ceramiczna, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, komplet garnków i talerzy, sztućce, szkło. W każdym pokoju jest też telewizor oraz mnóstwo innych drobiazgów.

Plac zabaw noclegi Szczawnica

Wszystkie pokoje gościnne posiadają balkony z krzesełkami, aby można było podziwiać panoramę Pienin. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe, a do dyspozycji Gości są: komplet ręczników, pościel oraz obrusy. W budynku znajduje się winda, a także narciarnia z elektryczną suszarką do butów ponadto są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Apartamenty w Szczawnicy otwierane są kartą magnetyczną, a brama wjazdowa jest na pilota.

Widok z balonu w Szczawnicy

Szybki Kontakt


Noclegi w Szczawnicy Pod wierzbą.
ul.Św.Krzyża 11
34-460 Szczawnica

Telefon: 18 262 25 72
E-mail: podwierzba@nrs.p

Godziny pracy:
Ponidziałeku - Niedziela od: 7-22

Copyright © szczawnica.neostrada.pl